Mortal Kombat Outworld Assassins

3.7

3

Dövüşler her zaman teke tek gitmez

170.9k

Bu uygulamayı oyla

Mortal Kombat Outworld Assassins, çeşitli mahalle haydutları ile birkaç iri kıyım adam yerine Sub-Zero, Scorpion ve Noob Saibot gibi Mortal Kombat karakterlerini kullanarak dövüştüğünüz, “Streets of Rage” tarzı bir dövüş oyunudur.

Bu türdeki tüm diğer oyunlara benzer olarak, kendi seçtiğiniz karakterinizden bağımsız olarak, Mortal Kombat serisi boyunca görülen karakterlerden oluşan sayısız düşmanlarla 2 boyutlu ortamda dövüşerek ilerliyorsunuz. Bu dövüşler için, karakterinize özgü çok sayıda hareket komboları ve hamleler kullanıyorsunuz.

Kan ve organ parçalarının havada uçuşmadığı tek bir Mortal Kombat oyunu olamayacağı gibi, bu oyunda da rakibinize vurduğunuzda ekranda büyük kan sıçramaları göreceksiniz. Yaptığınız vuruşun şiddeti arttıkça ekranda göreceğiniz tablo daha da abartılı ve dehşetli olacak.

Mortal Kombat Outworld Assassins ile ilgili en ilgi çekici nokta ise, arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz “coop” oyun modu. Arkadaşınızla birlikte rakiplerinizi cezalandırmak için ihtiyacınız olan tek şey, birkaç kontrol cihazı.

Mortal Kombat Outworld Assassins, Mortal Kombat serisi ve dövüş türünün özelliklerine bağlı kalan; kan, düşman ve aksiyonun bolca yer aldığı ve serinin hayranlarının da beğenisini kazanmayı başaran 2 boyutlu bir aksiyon oyunudur.
Uptodown X